Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Parádní hattrick, kterým Agüero zničil Chelsea a vyrovnal rekord

Sergio Agüero si proti Chelsea připsal jedenáctý hattrick v Premier League, čímž vyrovnal letitý rekord Alana Shearera. Trefy to navíc byly opravdu výstavní.

Agüero byl hlavním hrdinou Manchesteru City, který v neděli doma rozcupoval Chelsea poměrem 6:0. Hned první Argentincova branka v zápase, která padla ve 13. minutě, kdy už Citizens vedli 1:0, aspiruje na gól sezony. Brankář Chelsea Kepa Arrizabalga se po dalekonosné střele jen bezmocně natahoval.

Druhý gól vsítil Agüero již šest minut poté, když mu nešťastnou hlavičkou takříkajíc namazal záložník londýnského celku Ross Barkley. 3:0 pro City. Hattrick, celkově jedenáctý během svého angažmá v Anglii, dovršil Agüero v 56. minutě, kdy z penaltového puntíku sebevědomě nechytatelnou ranou k tyči zvyšoval na 5:0.

Zdroj: premierleague.com, youtube.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.