Přihlášení
Menu

Wolves – Leicester tipy zápasu: Vylepší si Wolves bilanci domácích utkání?

Wolves-Leicester

Za posledních 5 domácích utkání Wolves pouze jednou zvítězili. Jako ideální soupeř k vylepšení této bilance se jeví Leicester, který prohrál 3 venkovní zápasy v řadě.

Výhra s Tottenhamem vrátila Wolves na správnou cestu v jejich snaze o Evropský fotbal. Leicester nepředvádí, kdoví jakou formu ve venkovních zápasech, ale faktem zůstává, že zposledních 11 výjezdů nedokázali vstřelit branku pouze v jednom utkání.

Wolves – Leicester tipy:

S odkazem na poslední představení, jsou Wolves pro nás tipem na vítěze zápasu. Leicester inkasoval posledních 5 ze 7 branek v konečných minutách, zda se, že týmu s koncem utkání dochazí dech. Využijí toho Wolves?

TIP 1) Výhra Wolves. ANO. Kurz: 2.28

TIP 2) 1.tým dá gól v 2.poločase. ANO. Kurz: 1.66

TIP 3) Počet rohů za zápas: < 10.5 Kurz: 1.82

Wolves – Leicester analýza zápasu:

Domácí jsou číslo 7 v ligovém pořadí a mají 37 bodů.
Zažívají opravdu dobrou sezónu, která pramení hlavně z jejich zápasů mimo domov. Doma se jim nedaří a z 11 klání si zapisují jen 14 bodů. V tabulce domácích utkání jim patří až 15.místo!
Proti Tottenhamu v předchozím zápase ukázali, že je těžké sebrat jim body. Hned v úvodu vstřelili 2 rychlé góly a drželi pevnou obranu a dohráli s čistým kontem. V posledních 5 zápasech Premier League získali 4 vítězství
; Tottenham, Brentford, Southampton, Manchester United. Ztratili pouze doma s Arsenalem. Sice se jim na domácím hřišti příliš nedaří, přesto Wolves doma udrželi remízu se silnou Chelsea a Liverpool jen těsně vyhrál 0:1.

Leicester opět utrpěl ztrátu během koncových minut. Před pár týdny prohrál v prodloužení s Tottenhamem (2-1 na 2-3!), a naposled při souboji s West Hamem, kdy odhodil tříbodový zisk v prodloužení. To už bije na poplach! Poukazují na mentalitu mužstva a touhu po vítězství. S ohledem na to, není žádné překvapení, že Leicester City letos nevyhrál jediný zápas v lize.

Poslední vzájemné zápasy:

14.08.2021 | Leicester – Wolves 1:0

07.02.2021 | Wolves – Leicester 0:0

08.11.2020 | Leicester – Wolves 1:0

Wolves – Leicester tipy na živé vysílání:
20.2.2022 živě na Premier Sport 1 v 17:30.

Výrazní hráči zápasu?

Klíčový záložník Wolves je Ruben Neves. Brankář José Sá, v letošní lize si udřžel čistý štít v 9 zápasech.

Záložník Leicesteru Youri Tielemans, asistence při utkání EKL a gól proti West Hamu.

Kde si můžu vsadit na tento zápas?

Internet nabízí kvalitní výběr sázkových kanceláří s výhodnými kurzy. V článku pro vás máme Wolves – Leicester tipy zápasu.

Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.