Přihlášení
Menu

TOP momenty 8. kola

Guardiola má těžkou hlavu © dailymail.co.uk

Liverpool jde do trháku, tentokrát ho zachránil Milner.Vyhrál také poosmé a už má 24 bodů. Oba kluby z Manchesteru vyhořely. Manchester City šokoval domácí prohrou s Wolverhamptonem a už na Reds ztrácí 8 bodů.

Milner zachránil suverenitu Reds, Mané má padesátku

Vypadalo to, že Liverpool v osmém kole poprvé ztratí body. Leicester, hrající ve velké formě, dokázal na Anfieldu deset minut před koncem srovnat na 1:1 zásluhou Jamese Maddisona.

Jenomže v páté minutě nastavení proměnil pokutový kop James Milner, který předtím asistoval u gólu Maného. Reds tak mají po 8 kolech plný počet 24 bodů. Pro Sadia Maného to byl jubilejní padesátý přesný zásah v Premier League.

Díky další ztrátě Manchesteru City už jsou Kloppovi svěřenci v osmibodovém trháku a vypadá to, že by to už konečně mohl být jejich rok…

Citizens ztratili další zápas

Manchester City si během osmi kol připsal už třetí ztrátu. Po remíze s Tottenhamem a prohře v Norwichi tentokrát padl doma s Wolverhamptonem.

Bez vstřeleného gólu Citizens naposledy v lize na Etihad Stadium prohrál v březnu 2016. Až do osmdesáté minuty čekali diváci na první branku. Pak se dvakrát prosadil Traore.

Pep Guardiola bude muset během reprezentační přestávky vymyslet, jak Liverpool ještě bude moct jeho tým dohonit. Nebude to nic jednoduchého.

United se topí dál

Nedařilo se ani druhému klubu z Manchesteru. Red Devils potřetí vřadě nevyhráli. Z posledních tří kol mají jediný bod. Tentokrát padl v Newcastlu.

Rudí ďáblové prohráli 1:0 brankou Longstaffa. Po osmi kolech mají United pouhých 9 bodů. Jsou až na dvanáctém místě ligové tabulky. Na vedoucí Liverpool ztrácí už propastných 15 bodů. Na sestupové pozice mají pouze dvoubodový náskok.

I Ole Gunnar Solskjaer tedy bude mít následující dva týdny velmi těžkou hlavu. Dost možná také začíná být ohrožena jeho pozice. A hned v následujícím kole přivítá Manchester United na Old Trafford Liverpool.

Luiz spasil Arsenal

V TOP4 se nadále drží Arsenal. Šest zápasů v řadě neprohrál. V osmém kole hráli Gunners na Emirates Stadium s nebezpečným Bournemouthem.

K vítězství Kanonýrů stačila jediná trefa. Tu obstaral David Luiz už v deváté minutě. Hosté na to nedokázali reagovat. Arsenal je s 15 body na třetím místě ligové tabulky.

Tottenham tápe a tápe

Ve špatné situaci je kromě Manchesteru United z „velké šestky" také Tottenham. Kohouti prohráli druhý z posledních tří ligových duelů. Schytali porážku 3:0 v Brightonu. Ten přitom slavil doposud pouze jednu výhru.

Spurs mají 11 bodů. Jsou až devátí. Na druhou stranu na čtvrtou pozici stále ztrácí pouze 3 body. Také se v zápase velmi nepříjemně zranil Hugo Lloris.

Chelsea venku pálí ostrými

Blues potřetí v řadě vstřelili na venkovním hřišti minimálně 3 góly. To se jim povedlo naposledy v srpnu 2009. Tentokrát to odnesl Southampton. Chelsea vyhrála 1:4.

Londýnský klub je momentálně na pátém místě. Má 14 bodů a je na tom bodově stejně jako čtvrtý Leicester. Gólově se drží Tammy Abraham. Ten má osm přesných zásahů a společně s Agüerem vede tabulku ligových střelců. Frank Lampard může být spokojen.

Zdroj: premierleague.cz, youtube.com, whoscored.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.