Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Opory Slavie, o které je zájem v Premier League - část 3.

Abdallah Sima s Janem Kuchtou © google.com

Jak vypadá zbylá čtveřice hráčů, kteří by mohli ze Slavie přestoupit do Premier League? Chybět samozřejmě nemůže kometa letošního ročníku Sima.

4. Lukáš Provod

Zjevení uplynulé sezony. Přesunutí Provoda z levého křídla do středu zálohy se ukázalo být dalším mistrovským tahem trenéra Jindřicha Trpišovského, bývalému hráči Plzně či Českých Budějovic změna pozice sedla náramně.


Provodovi prospěla změna postu na hřišti.

Provod svými výkony ve středu záložní formace dává vzpomenout na Tomáše Součka a brzy by jej mohl následovat do Premier League. Jeho cenovka je asi 10 milionů liber, zájem hlásí Brighton, WBA nebo Leeds United Marcela Bielsy.

3. Nicolae Stanciu

Asi nejtechničtější slávista, bohem políbený rumunský špílmachr, který se ze Sparty Praha dostal oklikou přes Spojené arabské emiráty až do konkurenční Slavie, kde po nejistém začátku znovu rozkvetl.


Stanciu zářil ve Spartě, nyní táhne rivala.

Stanciu patří mezi velké opory sešívaných, i když na podzim se ještě trochu hledal. Okolo 7 milionů liber by za něj mohly vysázet Newcastle United, Crystal Palace či Wolverhampton Wanderers.

2. Jan Kuchta

Někteří se jeho přestupu z Liberce do Slavie Praha trochu divili, Kuchta zpočátku trochu tápal a neuměl se prosadit. Když pak ale dostal šanci, stal se velmi příjemným překvapením.


Kuchta ve Slavii překonal očekávání.

Svým fyzickým stylem se Kuchta výtečně hodí pro ostrovní fotbal, díky výborným výkonům se nejspíš bude prát i o nominaci na Euro. Za cenu okolo 6 milionů liber by jej mohl získat někdo z trojice Burnley, kde nastupuje Matěj Vydra, WBA a Sheffield United.

1. Abdallah Sima

No a konečně se dostáváme k největšímu objevu letošní sezony, 19letému senegalskému útočníkovi, jenž ještě před pár měsíci hrál za druholigové Táborsko a nyní kolem něj krouží světové velkokluby.


Simovy výkony jsou naprostou senzací.

West Ham United, Brighton, Fulham, Newcastle, Southampton, ale třeba také Arsenal, Chelsea či Everton - to jsou celky, jež Simu bedlivě pozorují. A cena? Ta by se mohla vyšplhat klidně až na 20-25 milionů liber.

Zdroj: premierleague.cz, 90min.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

Kratas

24.06.21, 17:22

1 0

Zase bych to tolik nepřeháněl. To, že je Souček s Coufalem ve WHU, neznamená, že teď celá Slavie poletí do světa. Mají kvalitní hráče, ale třeba Premier League není pro každého. Po delší době tam někdo přišel u CZ. Neznamená to, že tam teď budou chodit davy českých hráčů...

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

SLEDOVAT PREMIER LEAGUE

no articles