Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Opory Slavie, o které je zájem v Premier League - část 2.

Jan Bořil © google.com

O jaká další jména se po úspěšném tažení Slavie v EL zajímají anglické kluby? Přečtěte si také, jaké kluby je mají v hledáčku. Přinášíme 2. díl seriálu.

8. Oscar Dorley

Reprezentant Libérie do Slavie přicházel z Liberce coby střední záložník, trenér Jindřich Trpišovský ale využil jeho předností a často jej staví i na levém okraji obranné čtveřice.

Oscar platí za příkladného univerzála.

Oscar se v minulosti dostal do hledáčku Manchesteru City, což bylo velkou senzací. K přestupu nakonec nedošlo, ale zájem anglických týmů pokračuje. Slavia by jej mohla prodat zhruba za 5 milionů liber.

7. Jan Bořil

Slávistický kapitán a dá se říct, že už dlouholetá opora. Pokud se Jan Bořil chce ještě podívat do zahraničí, bude mít v létě vzhledem k věku dost možná poslední šanci.

Bořil je slávistickým srdcařem.

A zájemci? Kdo jiný než West Ham United, kde by se znovu mohl shledat s Vladimírem Coufalem a Tomášem Součkem. Klub navíc sleduje i výkony Ondřeje Koláře či Abdallaha Simy.

6. Petr Ševčík

V prosinci si Ševčík přivodil smolné zranění, teď nehraje. V Anglii o něm ale dobře vědí i tak, s přestupem do Premier League byl spojován už během loňského roku.


Ševčíka zbrzdilo zranění.

A dost možná by na to měl. Až se Ševčík vrátí na trávníky, měl by opět nastupovat v základní sestavě. A jeho cenovka? Ta by se mohla pohybovat kolem 6 milionů liber.

5. David Zima

Stoper, který ve 20 letech "vygumoval" hvězdného forwarda Leicesteru City a anglického reprezentanta Jamieho Vardyho, to je David Zima, jenž ještě nedávno hrál jen za olomouckou juniorku.


Zima patří mezi objevy Slavie.

V tomto urostlém obránci českému fotbalu roste nová hvězda, Zima má skvělý přehled a hraje uvolněně, bez nervů. Slavia by za něj v případě jeho přestupu do Premier League mohla vyinkasovat až 10 milionů liber.

Zdroj: premierleague.cz, 90min.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

SLEDOVAT PREMIER LEAGUE

no articles