Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Opory Slavie, o které je zájem v Premier League - část 1.

Ondřej Kolář © google.com

Slavia si vyřazením Leicesteru City a Glasgow Rangers v EL řekla o pozornost. Její hráče sledují kluby z Premier League. Nyní vás seznámíme s prvními čtyřmi.

12. Lukáš Masopust

Pravý křídelník či bek sice v poslední době vypadl ze základní sestavy Slavie, avšak o jeho přednostech už v Anglii dobře vědí. Masopust zaujal především West Ham United.


Masopust ve Slavii vypadl ze základu.

Kladiváři by za něj mohli zaplatit až 4 miliony liber, v klubu by se navíc sešel se svými někdejšími spoluhráči Vladimírem Coufalem a Tomášem Součkem.

11. Ondřej Kolář

Reprezentační gólman je neotřesitelnou jedničkou Slavie, o jeho hře nohama by trenér sešívaných Jindřich Trpišovský mohl psát chvalozpěvy. Tak důležitý Kolář pro klub je.


Bez Koláře v bráně by to Slavia měla těžké.

Jeho cenovka by se mohla pohybovat okolo 8 milionů liber, Slavia však o jeho prodeji moc nechce slyšet. Přesto se opět mluví o West Hamu, Kladiváři prý v Kolářovi do budoucna vidí ideální náhradu za již 38letého Lukasze Fabianského.

10. Alexander Bah

Dánský krajní obránce dorazil do Slavie teprve v lednu, ihned se ale stal součástí základní sestavy Trpišovského družiny. Svými výkony v Evropské lize rozhodně zaujal.


Bah během dvojzápasu s Leicesterem.

Jeho potenciální cena se pohybuje kolem 5 milionů liber a v Premier League kolem něj krouží prý tři kluby. Jedná se o Brighton, Newcastle United a Crystal Palace.

9. Peter Olayinka

Křídelník z Nigérie kroutí v pražském celku již svou třetí sezonu, daří se mu především ve velkých pohárových utkáních, a tak není divu, že je o něj v zahraničí zájem.


Olayinka už je na levém křídle stálicí slávistické sestavy.

Situaci kolem Olayinky sonduje podobně jako okolo Baha Brighton, dále také Aston Villa se Southamptonem. Jeho cenovka by se mohla vyšplhat na 6-7 milionů liber.

Zdroj: premierleague.cz, 90min.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

SLEDOVAT PREMIER LEAGUE

no articles