Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Návrat do minulosti: Parádní volej Van Persieho do sítě Charltonu

30. září 2006 nastoupili Kanonýři na stadionu The Valley v Londýně proti domácímu Charltonu. Toto vítězství se nerodilo lehce, protože Arsenal musel otáčet utkání, když od 21. minuty prohrával zásluhou Darrena Benta. Za 11 minut již bylo srovnáno zásluhou van Persieho, který se prosadil uvnitř pokutového území přízemní střelou.

Nejkrásnější moment zápasu se zrodil krátce po změně stran, když Alexander Hleb vysunul na pravé straně hřiště do sprintu Emmanuela Ebouého, který poslal centr na hranici velkého vápna. Tam našel holandského útočníka a ten z voleje napálil míč pod břevno branky Charltonu, kterou hájil Scott Carson.

A protože už žádná další branka v utkání nepadla, mohli se svěřenci Arséna Wengera radovat z vítězství 2-1.

Zdroj: premierleague.cz, youtube.com
Info! Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou přidávat a reagovat na komentáře.