Sturridge: Moje budoucnost je na Anfield

Sturridge: Moje budoucnost je na Anfield

25.02.2016 | autor: PremierLeague.cz, BBC | Diskuse (0)

Daniel Sturridge prohlásil, že svou budoucnost vidí v Liverpoolu, a to i poté, co se na něj svalila kritika ze všech stran.

Útočník Reds je zpět po vleklých problémech se zraněním, kvůli nimž odehrál v této sezóně pouze devět utkání. Sturridge chce však i přes kritiku zůstat na Anfield a vylepšit svou bilanci střelených gólů a odehraných utkání. "Bylo to velké zklamání, slyšet všechno tohle na mou osobu, ale i to je fotbal," prohlásil 26letý forward.

"Jsem velmi ambiciózní a chci pomoci Liverpoolu k úspěchům. Slyšel jsem dokonce i o mě, že mě nebaví fotbal, a to je pro hráče velké nerespektování. Vždycky mě bude bavit tento sport a chci být i nadále fotbalistou, to je jasné."

Frustraci kvůli všem těm zraněním projevil i manažer Reds Jurgen Klopp. Žádné servítky si nebral ani Chris Sutton, který vyhrál titul z Premier League s Blackburnem. "Hodně věcí, které o mě lidé napovídali jsou nepravdivé. Nerozumím nikomu, kdo nechápe, jak moc pro mě znamená hrát fotbal. Chci pokračovat v mé práci a soustředím se jenom na Liverpool," zareagoval Sturridge na kritiku před dnešním duelem v Europa League proti Augsburgu.

"Je důležité, abych se soustředil jenom na současnost. Když jsem byl zraněný, tak to byly pro mně těžké časy, ale nyní jsem opět součástí týmu a koukám do budoucnosti, samozřejmě do ní patří i Liverpool."

Sturridge má na Anfield kontrakt ještě na dva a půl roku. Od dubna pak vstřelil pět gólů, když měl problémy, kvůli kterým musel v květnu odletět na operaci do New Yorku. Do Liverpoolu přišel v lednu 2013 z Chelsea a v sezóně 2013/14 vstřelil za klub a reprezentaci dohromady 28 gólů.

"Nyní je to Daniel, kterého potřebujeme. Je skvělé od něj slyšet tyto slova. Začíná v zápasech potvrzovat, že je to opravdu vynikající útočník. Potřebuje hrát fotbal a poté bude šťastným," nechal se slyšet na jeho adresu Klopp.

 

PremierLeague.cz, BBC

 

 

Sdílet článek s přáteli na Facebooku

Pokud jste narazili na chybu v článku, ohlašte ji na email redakce@premierleague.cz

Zpět na homepage Archiv aktualit Vytisknout
 

Diskuze - počet příspěvků (0)

PŘIDAT NÁZOR

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nejste registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Anketa

Jak dopadne Anglie na probíhajícím evropském šampionátu?

 
59%
 
10%
 
3%
 
7%
 
21%

Starší ankety

Jsem:    

 

© 2000-2015

Premier
League.cz

Premier League.cz

Tým Premier League

redakce@premierleague.cz :: tiráž

REKLAMA

Prodej inzerce zajišťuje exklusivně společnost AdActive, s.r.o.

info@adactive.cz.cz, http://www.adactive.cz, +420 723 000 561
Reklamní plochy, inzerce a spolupráce (PDF)

Wikipedie

Užití nebo převzetí obsahu bez souhlasu provozovatele je zakázáno.

Premier League.cz využívá Football League Manager & VisionWebBuilder.

© Tým Premier League | Prodej inzerce exklusivně zajišťuje AdActive, s.r.o.

Přihlášení:           |  Zaregistrujte se

Facebook Twitter RSS