Nový předseda Villans připustil velkou krizi

Nový předseda Villans připustil velkou krizi

22.01.2016 | autor: PremierLeague.cz, BBC | Diskuse (0)

Nový předseda Aston Villy Steven Hollis si je vědom velké krize jeho klubu a říká o ní, že je největší za poslední léta.

Birminghamský klub se nachází na samém konci tabulky Premier League, když na první příčku, znamenající záchranu v soutěži, ztrácí propastných deset bodů. "Ve fotbale se tomuto říká krize. Tohle je nejhorší umístění klubu za poslední dlouhá léta. Snažíme se situací něco udělat," řekl Hollis pro BBC.

Nic však není ještě podle něj ztraceno a manažerovi Remi Gardemu by měli být poskytnuty finance na přestupy. Hráči však musí být opravdovou posilou. Hollis také brání vlastníka klubu Randy Lernera, který Villu koupil v roce 2006 a na konci minulé sezóny oznámil, že plánuje klub prodat.

"Randy už vložil do týmu více než dvě stě milionů liber. Je to samozřejmě hodně peněz a v posledních deseti letech se za posily velmi utrácelo. U týmu se protočilo pět manažerů za pět sezón, a to není samozřejmě dobře. Každý z nich měl svůj herní styl, a podle toho si vybral své hráče. Problémem však zůstává, že to ani jednou pořádně nefungovalo," pokračoval Hollis.

Posily za velké peníze nemusí vždycky znamenat výhodnou koupi, což Aston Villa poslední dobou poznala hned v několika případech. Proto se chce Hollis opravdu přesvědčit o tom, že každý nově příchozí hráč dodá do týmu potřebnou kvalitu.

"Nově příchozí hráči můžou pozitivně ovlivnit dění v mančaftu. Rozumím Remi Gardemu, že chce nové posily, ale utratili jsme už příliš na to, abychom mohli rozhazovat. Když přijde nějaký hráč, pak to bude jedině ten, který týmu opravdu prospěje."

Villans nasbírali za dvaadvacet zápasů pouze dvě výhry a dohromady jenom dvanáct bodů. Pomalu, ale jistě se tak řítí k pádu do Championship. Pomoci týmu měl i nový manažer Remi Garde, který byl jmenován do funkce na začátku listopadu za vyhozeného Tima Sherwooda, ale zatím o výraznějším zlepšení nemůže být řeč.

 

PremierLeague.cz, BBC

 

 

Sdílet článek s přáteli na Facebooku

Pokud jste narazili na chybu v článku, ohlašte ji na email redakce@premierleague.cz

Zpět na homepage Archiv aktualit Vytisknout
 

Diskuze - počet příspěvků (0)

PŘIDAT NÁZOR

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nejste registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Anketa

Jak dopadne Anglie na probíhajícím evropském šampionátu?

 
59%
 
10%
 
3%
 
7%
 
21%

Starší ankety

Jsem:    

 

© 2000-2015

Premier
League.cz

Premier League.cz

Tým Premier League

redakce@premierleague.cz :: tiráž

REKLAMA

Prodej inzerce zajišťuje exklusivně společnost AdActive, s.r.o.

info@adactive.cz.cz, http://www.adactive.cz, +420 723 000 561
Reklamní plochy, inzerce a spolupráce (PDF)

Wikipedie

Užití nebo převzetí obsahu bez souhlasu provozovatele je zakázáno.

Premier League.cz využívá Football League Manager & VisionWebBuilder.

© Tým Premier League | Prodej inzerce exklusivně zajišťuje AdActive, s.r.o.

Přihlášení:           |  Zaregistrujte se

Facebook Twitter RSS