Coates chválí Imbulův přínos

Coates chválí Imbulův přínos

16.02.2016 | autor: PremierLeague.cz, BBC | Diskuse (0)

Předseda Stoke City Peter Coates je nadšený z toho, jak rekordní posila klubu, Giannelli Imbula z Porta, zapadl do týmu.

Třiadvacetiletý středový záložník stál Potters celkem 18.3 milionů liber, když se transfer zkompletizoval až v poslední den zimního přestupového období. Imbula pak ve víkendovém zápase proti Bournemouthu vstřelil svou první branku za nový klub a podílel se tak výrazně na vítězství 3:1.

"Mám radost, že se nám podařilo přivést tak výraznou posilu do našeho klubu. Sledovali jsme ho už dlouho předtím a vedl si stejně dobře jako nyní. Jeho přestup nás stál hodně úsilí, ale o to je to nyní cennější," řekl 78letý předseda Stoke pro BBC.

Coates se i nadále těší, že bývalý francouzský reprezentant do 21 let, který se však narodil v Belgii, bude svou výkonnost v Premier League stále zvyšovat. "Jsme potěšeni z toho, jak se mu podařilo odstartovat kariéru za Stoke. Má za sebou dva velmi dobré zápasy a věřím, že přijdou ještě lepší. Hraje na klíčové pozici, a je to tak klíčový hráč. Je úžasné jak komukoliv rozdává míče," pokračoval Coates.

Imbulův příchod do Stoke zlomilo klubový rekord, který teprve v sprnu překonal "dvanáctimilionový" Xherdan Shaqiri. Coates nechce však plány do letního přestupového okna ani poodhalit. "Nemůžu nyní říct, jestli budeme i v létě za posily utrácet. Můžete dát za nového hráče velké peníze, ale musíte se ujistit, že jsou opravdu dobře vložené. Někdy kluby utratí 50 milionů liber a není to ani vidět."

Potters skončili v posledních dvou sezónách Premier League vždy na devátém místě a Coates věří, že nyní desáté Stoke, které bylo blízko k finále League Cupu, opět skončí na přijatelné pozici. "Nikdy jsem přesně neurčil, na jaké příčce tým musí skončit. Pracujeme tvrdě a pokoušíme se být každý ročník lepší."

"Dostali jsme se daleko v poháru, kam jsme došli až do semifinále, kde jsme odehráli také dobré utkání, ale proti Liverpoolu chybělo štěstí. Když si vemu celou sezónu, tak jde podle očekávání. Doufáme v nějakou delší výherní šňůru, která by nás mohla posunout ještě o kousek výše."

 

PremierLeague.cz, BBC

 

 

Sdílet článek s přáteli na Facebooku

SOUVISEJÍCÍ ZÁPAS

13.02. | 26.kolo Premier League
Bournemouth AFC vs. Stoke City Detail zápasu

Pokud jste narazili na chybu v článku, ohlašte ji na email redakce@premierleague.cz

Zpět na homepage Archiv aktualit Vytisknout
 

Diskuze - počet příspěvků (0)

PŘIDAT NÁZOR

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nejste registrovaným uživatelem, můžete se zaregistrovat zde.

Anketa

Jak dopadne Anglie na probíhajícím evropském šampionátu?

 
59%
 
10%
 
3%
 
7%
 
21%

Starší ankety

Jsem:    

 

© 2000-2015

Premier
League.cz

Premier League.cz

Tým Premier League

redakce@premierleague.cz :: tiráž

REKLAMA

Prodej inzerce zajišťuje exklusivně společnost AdActive, s.r.o.

info@adactive.cz.cz, http://www.adactive.cz, +420 723 000 561
Reklamní plochy, inzerce a spolupráce (PDF)

Wikipedie

Užití nebo převzetí obsahu bez souhlasu provozovatele je zakázáno.

Premier League.cz využívá Football League Manager & VisionWebBuilder.

© Tým Premier League | Prodej inzerce exklusivně zajišťuje AdActive, s.r.o.

Přihlášení:           |  Zaregistrujte se

Facebook Twitter RSS